Skip links

Koltuk Altı Botoksu

Koltuk Altı Botoksu

Health Park Tourism | Koltuk Altı Botoksu

Koltuk Altı Botoksu Nedir?

Koltuk altı, ter bezlerinin yoğun olduğu bir bölgedir. Bu sebeple insanlarda koltuk altı terleme problemi bireyin hususi hayatının negatif etkilenmesine ya da topluluk içinde özgüvenini yitirmesine yol açabilmektedir. Rahatsız edici düzeyde terlemenin birçok sebebi olabilmektedir. Bunlar içinde stres, kullanılan ilaçlar, tiroid aktivitesi yada muayyen hastalıklar ile bu terleme problemi ortaya çıkabilmektedir.

Hemen İletişime Geç

İletişim
Koltuk Altı Botoksu | Health Park Tourism

Koltuk Altı Botoksu Kimlere Faydalıdır?

 

Aşırı terlemede kullanılan botoks tedavisi hasta açısından olumlu sonuçlar çıkarmaktadır. Aktif olarak çalışan ter bezlerine uygulanan botoks bu ter bezlerini deaktif ederek veyahut ter bezlerinin aktivitesini azaltarak işlev görürler. Bu tatbik koltuk altı ter bezlerine uygulanmasının yanında avuç içleri, ayak altları şeklinde ter bezlerinin oldukça almış olduğu yerlere de güvenle uygulanmaktadır. Tek seansta uygulanan botoksla terleme tedavisi, hasta açısından öteki terleme tedavisi yöntemlerine bakılırsa oldukça büyük konfor ve refah sunmaktadır. Ayrıca yazları daha da fazla terleme problemi çeken kişiler için idealdir.

İletişim

9 Yıllık Deneyim

Koltuk Altı Botoks Tedavisi Nasıl Yapılır?

Botoksla aşırı terleme tedavisi çok kolay bir uygulamadır. Deri altındaki ter bezlerine botoks enjekte edilerek ter bezlerinin sinirler ile bağlantısı sınırlandırılır. Bu halde ter bezinin aktivitesi kısıtlanmış olur. Bu sayede hasta aşırı terleme sorunundan kurtulmuş olmaktadır. Uygulama yaklaşık olarak 15 dakika kadar sürmektedir. Fakat bu zaman uygulanan bölge sayısına bakılırsa kişiden kişiye değişim gösterebilmektedir.

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN NEDENLER

Neden Health Park Tourism?

TÜRSAB Üyesi

Çoğu Avrupa’dan Türkiye’ye olmak üzere dünyanın her yerinden uluslararası hasta organizasyonları düzenleyen Health Park Tourism, 13839 kodlu TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyeliğine ve Sağlık Bakanlığı Akreditasyonuna (AK-0452) sahiptir.

VIP Standartları

Health Park Tourism misafirlerini havaalanından concierge ekibi ile karşılıyor ve VIP araçlarla uluslararası hizmet veren otellerine transfer etmektedir. Tedavi süreci boyunca 7/24 ulaşılabilir kişisel danışman ve transferleri gerçekleştirmektedir.

7/24 Ulaşılabilir Ekip

Health Park Tourism misafirlerinin yabancı bir ülkede dil engellerini önlemek, en iyi şekilde anlamak ve yardımcı olmak için 7/24 erişilebilen videolu görüşme, rehber ve personel desteği sunmaktadır.

Ücretsiz Danışmanlık

Tedavi öncesinde ücretsiz görüntülü danışmanlık ve tedavi bitiminden itibaren sınırsız bir şekilde düzenli takip ve destek hizmeti sunmaktadır.

Sayılarla Health Park Tourism

3160+

Müşteri

4925+

Operasyon

37+

Ülke

9 Yıl

Deneyim

Health Park Tourism | Koltuk Altı Botoksu

Koltuk Altı Botoksu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Koltuk Altı Botoksu hakkında merak ettiklerinize aşağıdan ulaşabilirsiniz. 👇

Koltukaltı terleme botoksu botulinum toksin enjeksiyonu olduğu için botoks 3.-4. Gün çalışmaya başlar tam etkisi 15. Gün görülür ve 15. Gün hastalarımız kontrol seansına çağrılır gerekli görüldüğü taktirde rötuş uygulamaları yapılır. Botoksun etkisi geçene kadar terlemeden hayatlarına devam ederler.

Koltukaltı terleme botoksunun kullanım süresi normal botoks gibi 6 aydır .Botoks etkisini 5. Aydan itibaren kaybetmeye başlar ve 6. Ayda tamamen yok olur. Tedavi tekrarlandığında botoksun kullanım süresi uzar ve yılda bir kereye kadar bu süre düşebilir.

Botoks uygulamasının aşırı terleme sorununda da kullanıldığı diğer tedavi metotlarında da belirgin bir yan etkisi bulunmuyor. Botulinum sıvısı vücudun hızla kabul ettiği doğal bir toksin olduğu için başka semptomlara sebep olmamaktadır.

Koltuk altı terleme botoksunu uygulamasını yapmadan önce koltuk altı bölgesine özel uyuşturucu kremler uygulanır, işlem esnasında buz uygulaması yapılarak bölge soğutulur ve his azaltılır. Ardından hayalet iğne dediğimiz çok ince uçlu iğneler yardımı ile işlem gerçekleştirilir. Bu sayede ağrı ve acı hissiyatı sıfıra inmiş oluyor.

Koltuk altı terleme botoksu hamile ve emziren kadınlara hormon düzensizliğinden dolayı uygulanmaz.

Koltuk altı botoks uygulaması ve terleme tedavisi fiyatı ve randevu almak için bizimle iletişime geçin.

İletişim

Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak için buradayız.

Telefon

+90 544 130 52 52

Adres

Kartaltepe Mahallesi 1.Malazgirt Caddesi No:10 Küçükçekmece/İstanbul

E-Posta

info@healthparkclinic.com

İletişime Geç

    This website uses cookies to improve your web experience.