Skip links

Alın Çizgilerine Botoks

Daha fazlası için kaydır

Alın Çizgilerine Botoks

Health Park Tourism | Alın Çizgilerine Botoks

Alın Botoksu Nedir?

Alın için botoks, gözler arasındaki yatay ve dikey kırışıklıkları düzeltme tedavisidir. Botoks bu kırışıklıkların oluşmasına neden olan kasları gevşetir.

Bazı kişiler, dikey kaş çatma çizgilerinin ve yatay alın kırışıklıklarının görünümünü en aza indirmek için alnına botoks enjekte etmeyi tercih edebilir.

Hemen İletişime Geç

İletişim
Alın Çizgilerine Botoks | Health Park Tourism

Botoks ile Alın Çizgileri Tedavisinin Faydaları Nelerdir?

Botoks tedavisi alındaki kırışıklıkların görünümünü ortadan kaldırır ve daha genç bir görünüm sağlar. Derin kırışıklıkların tamamen kaybolması imkansız olsa da bu işlemle daha az fark edilebilir hale getirilebilir. Bu nedenle genç bir görünüme kavuşmak isteyenler için bu tedavinin ideal bir seçim olduğu söylenebilir. Botoksun en önemli etkisi alındaki ince çizgileri bulanıklaştırması ve derin çizgilerin görünümünü hafifletmesidir. Ayrıca alın çizgisi oluşmadan önce yapılan botoks tedavisi son derece önemli faydalar sağlar. Çünkü bu durumda alın kaslarının zamanla çizgilerin oluşmasına neden olması engellenir. Özellikle 30’lu yaşlarda yapılan botoks sayesinde ileriki yaşlarda daha genç bir görünüm elde edilebilir.

İletişim

9 Yıllık Deneyim

Alın Kırışıklığı İçin Botoks Nasıl Yapılır?

Alın çizgilerine botoks toplam 5 dakika süren ağrısız bir uygulamadır. Alın botoksu yapılmadan önce lokal anestezikler ve soğuk uygulama ile işlem daha ağrısız bir hale getirilebilir. Botoks sonrası genellikle ödem ve morluklar görülmez, ciltte oluşan kızarıklık 15-20 dakika içerisinde geçer.

Alın Çizgilerinin Tedavisinde Botoks Dışında Kullanılan Yöntemler Nelerdir?

Alın kırışıklıkları için botoks ve alın dolgusu tercih edilir. Kıvrımlar derin değilse dolgu gerekli değildir. Ancak derin kırışıklıklara botoks dolgusu yapılırsa hasarlı bölgelere dolgu yapılır. Bu yeni kırışıklıkların oluşmasını engeller. Botoks ile mevcut açık kırışıklıklar dolgu ile doldurularak düzeltilir.

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN NEDENLER

Neden Health Park Tourism?

TÜRSAB Üyesi

Çoğu Avrupa’dan Türkiye’ye olmak üzere dünyanın her yerinden uluslararası hasta organizasyonları düzenleyen Health Park Tourism, 13839 kodlu TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyeliğine ve Sağlık Bakanlığı Akreditasyonuna (AK-0452) sahiptir.

VIP Standartları

Health Park Tourism misafirlerini havaalanından concierge ekibi ile karşılıyor ve VIP araçlarla uluslararası hizmet veren otellerine transfer etmektedir. Tedavi süreci boyunca 7/24 ulaşılabilir kişisel danışman ve transferleri gerçekleştirmektedir.

7/24 Ulaşılabilir Ekip

Health Park Tourism misafirlerinin yabancı bir ülkede dil engellerini önlemek, en iyi şekilde anlamak ve yardımcı olmak için 7/24 erişilebilen videolu görüşme, rehber ve personel desteği sunmaktadır.

Ücretsiz Danışmanlık

Tedavi öncesinde ücretsiz görüntülü danışmanlık ve tedavi bitiminden itibaren sınırsız bir şekilde düzenli takip ve destek hizmeti sunmaktadır.

Sayılarla Health Park Tourism

3160+

Müşteri

4925+

Operasyon

37+

Ülke

9 Yıl

Deneyim

Health Park Tourism | Alın Çizgilerine Botoks

Alın Çizgilerine Botoks Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Alın Çizgilerine Botoks hakkında merak ettiklerinize aşağıdan ulaşabilirsiniz. 👇

Bu işlemin süresi son derece kısadır. Hazırlık aşaması ile birlikte sadece 10 ila 15 dakika içerisinde tamamlanan bir işlem olduğunu söyleyebiliriz. Ender durumlarda işlem süresi 20 dakikaya kadar uzayabilir. Halk arasında bu işlemin ‘öğle arası botoksu’ gibi isimlerle anılmasının nedeni de budur.

Elbette bu işlemin yüz ifadesine bir etkisi olmaz. İşlem sadece kırışıklıkların görünümünü hafifletmeye yönelik olarak gerçekleştiriliyor.

Botoks işlemi basit bir enjeksiyon uygulamasıdır. Cilde herhangi bir kesi uygulanmaz ve dolayısıyla dikiş atılması gibi müdahaleler asla söz konusu olmaz. Dolayısıyla ciltte botoks sonrası iz kalması da mümkün değildir.

Botoks’un etkisi uygulamadan 3-7 gün sonra başlar ve bu etki 3-4 ay devam eder. Uygulamaların sayısı arttıkça Botoks’un etkisi 12 ay kadar devam edebilir.

Botoks istenilen bölgeye enjektör ve özel iğneler yardımıyla uygulanmaktadır.

Botoksun bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Etkisi sadece uygulama bölgesiyle sınırlı olup, 24 saat içerisinde vücuttan atılmaktadır.

İletişim

Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak için buradayız.

Telefon

+90 544 130 52 52

Adres

Kartaltepe Mahallesi 1.Malazgirt Caddesi No:10 Küçükçekmece/İstanbul

E-Posta

info@healthparkclinic.com

İletişime Geç

    This website uses cookies to improve your web experience.